piece akumulacyjne

Podgrzewacze wody

bojlery elektryczne


Z dniem 28.02.2024.Firma ELMAX   podejmuje zdalną działalność gospodarczą. Wszystkie sprawy związane z obsługą klienta nie ulegną zmianie

 


                                                                                                          Szanowni  Państwo !                                                                                                                                                                        

Firma ELMAX działa od 1984 roku, a od 1990 specjalizuje się w elektrycznym ogrzewaniu akumulacyjnym. Zrealizowaliśmy już , kilka tysięcy  systemów ogrzewania akumulacyjnego , na terenie kilku województw. Nasze urządzenia ogrzewają nie tylko mieszkania , ale również budynki użyteczności publicznej. Mając na uwadze , coraz większe zainteresowanie ogrzewaniem elektrycznym proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą ,  przedstawiającą  produkty renomowanych firm , sprawdzonych długoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie takich jak :    

  • STIEBEL ELTRON,
  • DIMPLEX,
  • THERMOVAL,
  • ELEKTROTERMIA.
  • ELEKTRA.

W ofercie sprzętu do ogrzewania wody znajdują się:
Przepływowe podgrzewacze wody 1 i 3 fazowe, bojlery o pojemności od 5 do 3000l oraz pompy ciepła. Na szczególne polecenie zasługują przepływowe podgrzewacze wody w wersji elektronicznej, cechujące się wyjątkową sprawnością i oszczędnością w zużyciu energii, oraz perfekcyjnie wykonane bojlery z anodą tytanową, co pozwala producentom na udzielenie 7 - letniej gwarancji.
Pompy ciepła wody użytkowej idealne dla domów jedno i dwurodzinnych, zaopatrzą Państwa dom lub mieszkanie w ciepłą wodę niezależnie od istniejącego systemu ogrzewania, wykorzystując przy tym w 70 % bezpłatną energię.Jest to energia ciepła z powietrza (otoczenia). Idealnym miejscem instalacji jest bezmroźne pomieszczenie piwnicze.Temperatura zasysanego powietrza powinna znajdować się w zakresie od +8 do +35 stopni.

Do ogrzewania pomieszczeń oferujemy również szeroką gamę urządzeń.
Począwszy od pieców akumulacyjnych korzystających tylko z taniej, nocnej taryfy i będących najbardziej oszczędnym systemem ogrzewania, oferujemy także bardzo sprawne konwektory ścienne i przenośne z możliwością nawiewu , nagrzewnice nawiewowe oraz kominki elektryczne , jako idealne rozwiązanie na długie , zimowe  wieczory. Ponadto posiadamy w ofercie grzejniki i suszarki  łazienkowe, oraz kurtyny powietrzne.W zakresie ogrzewania centralnego posiadamy w ofercie elektryczne kotły centralnego ogrzewania.

Do całego sprzętu grzewczego przewidziane są nowoczesne termostaty i sterowniki pozwalające użytkownikowi w pełni panować nad zużyciem energii przy jednoczesnym zapewnieniu żądanego poziomu ogrzewania w każdej porze dnia i nocy.Do ogrzewania podłogowego polecamy elektryczne kable i maty grzejne, które znakomicie poprawiają komfort ogrzewania, szczególnie w pomieszczeniach posiadających posadzki ceramiczne.

W ofercie znajdują się także systemy przeciwoblodzeniowe
Maty i kable grzewcze skutecznie zapobiegają powstaniu oblodzenia i zalegania śniegu. Zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom ciągów kołowych i pieszych. Likwidują przyczyny a nie skutki powyższych zjawisk.

W przypadku bliższego zainteresowania proponowanymi przez nas produktami, zapraszamy do naszej siedziby po bardziej szczegółowe informacje.


Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne - dobór urządzeń wg potrzeb klienta - autoryzowany montaż - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na produkty firmy AEG ,STIEBEL ELTRON, ELEKTOTERMIA